Edycja 2019

W 2019 roku spore grono najodważniejszych barmanów za całego kraju podzieliło się z nami swoimi kreatywnymi przepisami na drinki na bazie wódki PRAVDA.

Konkurencja była zacięta a przesłane propozycje drinków na najwyższym światowym poziome. Wyłonieni finaliści spotkali się w Cocktail Barze Rewers na Bielskiej starówce, gdzie odbyło się finałowe starcie. Zebrani zawodnicy, jak i jury oraz zgromadzeni goście, mieli okazję podziwiać kunszt specjalistów w dziedzinie miksologii w praktyce.

Wybór zwycięzców nie był łatwy, bo zaprezentowane drinki urzekały wyglądem, smakiem oraz kunsztem przygotowania, ale ostatecznie jury wyłoniło trzech zwycięzców.

Edycja 2020

Druga edycja naszego konkursu dla barmanów, gromadzącego profesjonalistów z całej Polski, odbyła się z początkiem roku 2020. Z cala pewnością były to chwile ogromnych emocji, wyczekiwania oraz niesamowitej zabawy.
Zdolności uczestników sprawiły, że stworzone przez nich koktajle na długo zapadły w pamięć naszym jurorom.  Mimo przesłanych niemalże dwustu iście wysublimowanych i kreatywnych zgłoszeń, jury zobligowano do wyboru jedynie 14. z nich. Niezwykłą nobilitacją, zarówno dla uczestników jak i organizatorów, było zaproszenie autorów wyłonionych koktajli na uroczyste spotkanie w barze Moonshine w Wieluniu, gdzie miał miejsce uroczysty finał II. edycji konkursu PRAVDA The True Challenge.
Podobnie jak w 2019 r., ostateczny wybór zwycięzców okazał się nie lada wyczynem. Kreatywność, doświadczenie oraz zaangażowanie finalistów sprawiły, że możliwość oceny ich prac, okazały się być niezapomnianym doświadczeniem estetycznym i smakowym